Lekker en makkelijk weekmenu – week 12

Lekker en makkelijk weekmenu – week 12. Er staat weer een lekker weekmenu voor je klaar met gezonde en makkelijke recepten voor het hele gezin met onder andere een heerlijk recept voor vegan pizza, makkelijke quiche met zalm en broccoli en weer eens wat anders: Indisch gehaktbrood. Maak je boodschappenlijstje compleet en kook ze volgende week!

Wist je dat je alle recepten uit het weekmenu ook kunt opslaan? Ga naar de recepten en je kunt ze opslaan op je lijstje in je eigen account. Nog geen account? Maak er snel één aan door je gratis te registreren.

Elke vrijdag kun je op mijn blog terecht voor een lekker en makkelijk weekmenu. Meestal gezond en soms wat minder met in het weekend bijvoorbeeld een lekker baksel of uitgebreid ontbijt. Kook ze komende week!

Maandag – Pizza time!

Ja, je leest het goed. Pizza time op maandag! Dat kan gewoon met dit makkelijke recept voor vegan pizza. Lekker met champignons maar variëren met de topping kan zeker.

1
Vegan pizza recept
Vegan pizza recept. Zelf een heerlijke plantaardige pizza maken? Met dit recept maak je de lekkerste vegan pizza helemaal zelf!
Porties2 middelgrote pizza's
Kooktijd25 minuten
4.67 van 6 stemmen
Bekijk dit recept

Dinsdag – Lekkere ovenschotel

Deze bloemkoolschotel met gehakt is een ideaal gerecht voor het hele gezin! Schuif het de oven in, ondertussen ruim je de keuken op en dan aan tafel.

2
Bloemkool ovenschotel
Een lekker, makkelijk recept voor een heerlijke ovenschotel met bloemkool en gehakt.
Porties4 personen
Kooktijd50 minuten
4.26 van 43 stemmen
Bekijk dit recept

Woensdag – Pasta e basta!

Mmm, een heerlijk recept voor alle pastalovers op woensdag: pasta alfredo. Een typisch voorbeeld voor een simpele, maar superlekkere pasta.

3
Pasta alfredo
Pasta alfredo
Makkelijk recept voor pasta alfredo
Porties2 personen
Kooktijd20 minuten
4.29 van 7 stemmen

Donderdag – Makkelijke quiche

Quiche broccoli zalm. Dit recept is net zo lekker als het eruitziet! De warmgerookte zalm en geraspte cheddar maken het helemaal af. Aanrader!

4
Quiche met broccoli en zalm
Makkelijk recept voor een heerlijke quiche met zalm, broccoli en een bodem van knapperig filodeeg.
Porties4 personen
Kooktijd1 uur
4.45 van 60 stemmen
Bekijk dit recept

Vrijdag – Weer eens wat anders

Op vrijdag gaan we eens voor een gerecht dat wellicht niet wekelijks op tafel staat, maar daarom juist leuk is om een keer te maken. Perfect om het weekend mee in te luiden ook: Indisch gehaktbrood.

5
Indisch gehaktbrood (perkedel nyonya)
Het recept voor het LEKKERSTE Indische gehaktbrood. Makkelijk om te maken, budgetproof en waanzinnig lekker! Verras jezelf eens met dit Indisch gehaktbrood.
Porties4 personen
Kooktijd40 minuten
4.80 van 10 stemmen
Bekijk dit recept

Zaterdag – Dumplings!

Zin in een lekker borrelhapje deze zaterdag? Ga eens voor deze waanzinnig lekkere Chinese dumplings met kip.

6
Zelf dumplings maken
Zelf Chinese dumplings maken met kip- of varkensvlees, lekkere smaakmakers en meer. Ik laat je zien hoe je ze zelf kunt vouwen.
Porties30 stuks
Kooktijd45 minuten
4.65 van 37 stemmen
Bekijk dit recept

Zondag – Aan de bak

Op zondag gaan we lekker aan de bak. En nee, dan bedoel ik niet keihard werken, maar iets lekkers bakken. Namelijk deze heerlijke verwarmende appeltaart met noten. Geniet ervan!

7
Appel notentaart
Het recept voor een heerlijke appeltaart met noten.
Porties8 puntjes
Kooktijd1 uur 15 minuten
4.34 van 71 stemmen
Bekijk dit recept

2 gedachten over “Lekker en makkelijk weekmenu – week 12”

Plaats een reactie