Lekker en makkelijk weekmenu – week 2

Lekker en makkelijk weekmenu – week 2. Elke week staat er weer een nieuw weekmenu voor je klaar met lekkere en makkelijke recepten. Deze week maken we onder andere Griekse bowls, heerlijke burrito’s en kip piri piri uit de oven. Maak alvast je boodschappenlijstje klaar, dat wordt smullen!

Wil je geen enkel weekmenu missen? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief! Verder kun je Eef Kookt Zo natuurlijk ook volgen op social media zoals Instagram, Facebook en Pinterest. Zo blijf je altijd op de hoogte van de nieuwste recepten, menu’s en keuken-tips.

Elke week een lekker en makkelijk weekmenu

Elke vrijdag vind je vanaf 06:00 een nieuw weekmenu. Meestal gezond, soms wat minder maar altijd lekker én makkelijk! Snelle en voedzame maaltijden voor doordeweeks en in het weekend gaan we los met bijvoorbeeld een lekker baksel of uitgebreid ontbijt. Kook ze komende week!

Maandag – Witlofsalade

1
Witlofsalade met appel
We beginnen de week met deze waanzinnige witlofsalade met appel, kaas, walnoten en een frisse yoghurt dressing. Heerlijk bij een AGV'tje met gebakken aardappels en een stukje vlees/vis of vleesvervanger!
Porties4 personen
Kooktijd20 minuten
4.25 van 314 stemmen
Bekijk dit recept

Dinsdag – Griekse kip bowl

2
Buddha bowl met Griekse kip, komkommer, salade, pita en tzatziki
Op dinsdag maken we deze snelle maaltijd met Griekse kip, komkommer, salade, pita en tzatziki in een bowl. Op en top comfortfood en mega simpel om te maken!
Porties2 personen
Kooktijd30 minuten
4.84 van 6 stemmen
Bekijk dit recept

Woensdag – Burrito recept

3
Simpele burritos met gehakt
Kruidige burrito's met tomatensaus, kaas en bomvol smaak. Dit makkelijke burrito recept is ideaal op de drukke doordeweekse woensdagavond!
Porties6 stuks
Kooktijd35 minuten
4.40 van 94 stemmen
Bekijk dit recept

Donderdag – Jachtschotel

4
Jachtschotel
Op donderdag maken we ouderwetse jachtschotel met stoofvlees, aardappel en appel. Heerlijk voor tijdens de herfst en winter, makkelijk om te maken en rijk van smaak!
Porties4 personen
Kooktijd3 uur 15 minuten
5 van 4 stemmen
Bekijk dit recept

Vrijdag – Kip piri piri uit de oven

5
Kip piri piri uit de oven
We starten het weekend met deze kip piri piri uit de oven a la Jamie Oliver. Een lekker, makkelijk, simpel recept voor een malse kip piri piri. Echt een aanrader!
Porties6 personen
Kooktijd1 uur 30 minuten
4.44 van 23 stemmen
Bekijk dit recept

Zaterdag – Preisoep

6
Preisoep
Op zaterdag maken we deze heerlijke, klassieke preisoep met aardappel, prei, bouillon en room. Absoluut erg smaakvol! Perfect als lunch of voorgerecht.
Porties6 personen
Kooktijd35 minuten
5 van 4 stemmen
Bekijk dit recept

Zondag – Havermout pancakes

7
Gezonde pancakes met banaan & havermout
Zondag is bakdag, deze zondag maken we heerlijke zacht zoete gezonde pancakes op basis van havermout, ei en banaan. Deze zijn echt fantastisch!
Porties6 pancakes
Kooktijd15 minuten
4.26 van 79 stemmen
Bekijk dit recept

Plaats een reactie