Lekker en makkelijk weekmenu – week 17. Elke week staat er weer een nieuw weekmenu voor je klaar met lekkere en makkelijke recepten. Deze week maken we onder andere heerlijke kip ketjap, zalige gehaktballetjes uit de oven en klassieke witlof met ham en kaas. Maak alvast je boodschappenlijstje klaar, dat wordt smullen!
Wil je geen enkel weekmenu missen? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief! Verder kun je Eef Kookt Zo natuurlijk ook volgen op social media zoals Instagram, Facebook en Pinterest. Zo blijf je altijd op de hoogte van de nieuwste recepten, menu’s en keuken-tips.
Elke week een lekker en makkelijk weekmenu
Elke vrijdag vind je vanaf 06:00 een nieuw weekmenu. Meestal gezond, soms wat minder maar altijd lekker én makkelijk! Snelle en voedzame maaltijden voor doordeweeks en in het weekend gaan we los met bijvoorbeeld een lekker baksel of uitgebreid ontbijt. Kook ze komende week!
Vandaag is het Tweede Paasdag, en bij het paasontbijt hoort natuurlijk de allerlekkerste eiersalade. Dit is mijn makkelijke recept voor de beste eiersalade.
Op dinsdag gaan we voor een makkelijk recept voor kip ketjap dat je binnen een half uur op tafel zet. Rijst, kip, kip ketjap saus en lekker wat groene groenten.
Op woensdag maken we heerlijke witlof met ham en kaas. Een klassieker en dit is de lekkerste én de makkelijkste manier om hem zelf klaar te maken. Tip: serveer hem met gebakken aardappels!
Op donderdag zetten we gehaktballetjes uit de oven op het menu. Met kipgehakt en lekker veel verse kruiden, makkelijk om een complete maaltijd van te maken en zo klaar!
In het weekend maken we frambozen koekjes met witte chocolade. Met een licht krokant randje en heerlijk smeuïg van binnen. Deze onwijs lekkere koekjes wil je maken!