Lekker en makkelijk weekmenu – week 8

Lekker en makkelijk weekmenu – week 8. Elke week staat er weer een nieuw weekmenu voor je klaar met lekkere en makkelijke recepten. Deze week maken we onder andere kip teriyaki, broccoli ovenschotel en in het weekend bakken we de lekkerste brownies. Maak alvast je boodschappenlijstje klaar, dat wordt smullen!

Wil je geen enkel weekmenu missen? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief! Verder kun je Eef Kookt Zo natuurlijk ook volgen op social media zoals Instagram, Facebook en Pinterest. Zo blijf je altijd op de hoogte van de nieuwste recepten, menu’s en keuken-tips.

Elke week een lekker en makkelijk weekmenu

Elke vrijdag vind je vanaf 06:00 een nieuw weekmenu. Meestal gezond, soms wat minder maar altijd lekker én makkelijk! Snelle en voedzame maaltijden voor doordeweeks en in het weekend gaan we los met bijvoorbeeld een lekker baksel of uitgebreid ontbijt. Kook ze komende week!

Maandag – Pasta met groenten

1
Pasta met groenten recept
Op maandag eten we dit overheerlijke pastagerecht, boordevol verse groenten én smaak. Dit is een waanzinnig lekker en makkelijk recept voor een heerlijk bordje pasta waar iedereen van zal smullen!
Porties4 personen
Kooktijd45 minuten
4.20 van 5 stemmen
Bekijk dit recept

Dinsdag – Broccoli ovenschotel

2
Broccoli ovenschotel
Dinsdag serveren we een broccoli ovenschotel. Lekker met gehakt, aardappelschijfjes, broccoli, extra veel kaas en natuurlijk heel veel smaak. 1 van mijn favorieten!
Porties4 personen
Kooktijd1 uur
4.56 van 54 stemmen
Bekijk dit recept

Woensdag – Kip teriyaki

3
Kip teriyaki
Deze kip teriyaki is perfect voor de woensdag. Een lekkere, makkelijke maaltijd met gemarineerde kipfilet in teriyakisaus, rijst en groenten. Weer eens wat anders dan het AGV-tje, maar wel ontzettend lekker.
Porties4 personen
Kooktijd1 uur 35 minuten
4.75 van 12 stemmen
Bekijk dit recept

Donderdag – Wraps met gehakt

4
Wraps met gehakt
Donderdag is gereserveerd voor deze wraps met gehakt en groenten, die ook nog eens mega voedzaam zijn. De ideale doordeweekse snelle maaltijd dus.
Porties6 personen
Kooktijd30 minuten
3.80 van 5 stemmen
Bekijk dit recept

Vrijdag – Pulled pork

5
Pulled pork
De perfecte manier om het weekend mee te starten is deze pulled pork. Deze onwijs smaakvolle pulled pork maken we in de oven en als bonus leg ik je ook uit hoe je het op de barbecue kunt maken!
Porties10 broodjes
Kooktijd15 uur 10 minuten
4.50 van 4 stemmen
Bekijk dit recept

Zaterdag – Erwtensoep

6
Erwtensoep
Een bordje comfort op de zaterdag. Erwtensoep, niets lekkerder als het buiten winters weer is en je lekker wilt opwarmen. Naar recept van mijn moeder!
Porties8 personen
Kooktijd4 uur 20 minuten
4.89 van 9 stemmen
Bekijk dit recept

Zondag – Brownies

7
Brownies
Zondag bakdag met deze brownies. Licht krokante buitenkant, smeuïge binnenkant, rijke chocoladesmaak. Onweerstaanbaar lekker! 
Porties16 brownies
Kooktijd40 minuten
4.38 van 8 stemmen
Bekijk dit recept

Plaats een reactie