Lekker en makkelijk weekmenu – week 51. Elke week staat er weer een nieuw weekmenu voor je klaar met lekkere en makkelijke recepten. Deze week maken we onder andere enchiladas, hete kip en in het weekend bakken we appeltaart. Maak alvast je boodschappenlijstje klaar, dat wordt smullen!
Wil je geen enkel weekmenu missen? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief! Verder kun je Eef Kookt Zo natuurlijk ook volgen op social media zoals Instagram, Facebook en Pinterest. Zo blijf je altijd op de hoogte van de nieuwste recepten, menu’s en keuken-tips.
Elke week een lekker en makkelijk weekmenu
Elke vrijdag vind je vanaf 06:00 een nieuw weekmenu. Meestal gezond, soms wat minder maar altijd lekker én makkelijk! Snelle en voedzame maaltijden voor doordeweeks en in het weekend gaan we los met bijvoorbeeld een lekker baksel of uitgebreid ontbijt. Kook ze komende week!
Zin in een gerecht bomvol smaak dat binnen no-time op tafel staat? Dan is deze hete kip een absolute aanrader! Een onwijs lekkere maaltijd en perfect voor de dinsdag.
Dat breekt zo lekker de week met deze enchiladas met gehakt. Wie houdt daar nu niet van?! Mijn makkelijke recept voor de lekkerste Mexicaanse enchiladas uit de oven.
Donderdag is gereserveerd voor goulash, een heerlijke Hongaarse stoofschotel met rundvlees. Er zijn veel variaties, maar vandaag gaan we voor een traditionele met rundvlees.