Lekker en makkelijk weekmenu – week 43

Lekker en makkelijk weekmenu – week 43. Elke week staat er weer een nieuw weekmenu voor je klaar met lekkere en makkelijke recepten. Deze week maken we onder andere een lekkere nasi goreng, Mexicaanse taco’s en appeltaart. Maak alvast je boodschappenlijstje klaar, dat wordt smullen!

Wil je geen enkel weekmenu missen? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief! Verder kun je Eef Kookt Zo natuurlijk ook volgen op social media zoals Instagram, Facebook en Pinterest. Zo blijf je altijd op de hoogte van de nieuwste recepten, menu’s en keuken-tips.

Elke week een lekker en makkelijk weekmenu

Elke vrijdag vind je vanaf 06:00 een nieuw weekmenu. Meestal gezond, soms wat minder maar altijd lekker én makkelijk! Snelle en voedzame maaltijden voor doordeweeks en in het weekend gaan we los met bijvoorbeeld een lekker baksel of uitgebreid ontbijt. Kook ze komende week!

Maandag – Nasi goreng

1
Nasi goreng
Maandag beginnen we met een makkelijk en snel recept voor nasi goreng.
Porties2 personen
Kooktijd20 minuten
4.32 van 434 stemmen
Bekijk dit recept

Dinsdag – Zuurkoolschotel

2
Zuurkoolschotel
Op dinsdag een zuurkoolschotel zoals je hem nog nooit hebt geproefd! Deze is zo ontzettend lekker!
Porties6 personen
Kooktijd45 minuten
4.44 van 16 stemmen
Bekijk dit recept

Woensdag – Taco recept

3
Mexicaanse taco's met gehakt
Voor de woensdag deze heerlijke taco's met gehakt, paprika en meer lekkers. Binnen 20 minuten op tafel!
Porties4 porties
Kooktijd20 minuten
4.57 van 23 stemmen
Bekijk dit recept

Donderdag – Kip Hawaii

4
Kip hawaï
Op donderdag Kip Hawaii en dan natuurlijk zonder pakjes en zakjes. Heerlijk malse kip in een kruidige, zoet-zure saus met rijst en verse groenten!
Porties4 personen
Kooktijd30 minuten
5 van 3 stemmen
Bekijk dit recept

Vrijdag – Pizzadeeg maken

5
Pizzadeeg maken
Op vrijdag maken we lekker zelf ons pizzadeeg. Stap voor stap uitgelegd. Check hier hoe je zelf pizzasaus maakt.
Porties4 middelgrote pizza’s
Kooktijd2 uur 20 minuten
4.51 van 69 stemmen
Bekijk dit recept

Zaterdag – Bruine bonensoep

6
Bruine bonensoep
Voor de zaterdag een lekker stevige bruine bonensoep. Op en top Hollands en natuurlijk helemaal zelfgemaakt.
Porties6 personen
Kooktijd14 uur
4.24 van 13 stemmen
Bekijk dit recept

Zondag – Appeltaart

7
Appeltaart
De zondag maken we deze makkelijke appeltaart. Mijn favoriete appeltaart en altijd een succes bij vrienden en familie!
Porties12 personen
Kooktijd1 uur 30 minuten
5 van 3 stemmen
Bekijk dit recept

Plaats een reactie