Lekker en makkelijk weekmenu – week 29

Elke week staat er weer een nieuw weekmenu voor je klaar met lekkere en makkelijke recepten. Deze week maken we onder andere zalige orzo met gehaktballetjes, fantastische smashburger en we gaan zelf ijsthee maken. Maak alvast je boodschappenlijstje klaar, dat wordt smullen!

Wil je geen enkel weekmenu missen? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief! Verder kun je Eef Kookt Zo natuurlijk ook volgen op social media zoals Instagram, Facebook en Pinterest. Zo blijf je altijd op de hoogte van de nieuwste recepten, menu’s en keuken-tips.

Elke week een lekker en makkelijk weekmenu

Elke vrijdag vind je vanaf 06:00 een nieuw weekmenu. Meestal gezond, soms wat minder maar altijd lekker én makkelijk! Snelle en voedzame maaltijden voor doordeweeks en in het weekend gaan we los met bijvoorbeeld een lekker baksel of uitgebreid ontbijt. Kook ze komende week!

Maandag – Tomatenquiche

1
tomatenquiche recept
We starten de week met een waanzinnig lekkere en makkelijke quiche met tomaten, ricotta en (verse) kruiden. Zo fan-tas-tisch lekker!
Porties8 puntjes
Kooktijd1 uur
3.88 van 8 stemmen
Bekijk dit recept

Dinsdag – Gevulde paprika

2
Gevulde paprika
Dit is zo'n lekker gerecht voor de dinsdag! Gevulde paprika met gehakt is makkelijk om te maken én heerlijk van smaak. Ideale maaltijd voor het hele gezin.
Porties4 personen
Kooktijd40 minuten
4.56 van 34 stemmen
Bekijk dit recept

Woensdag – Pastasalade tonijn

3
Pasta salade met tonijn
Woensdag maken we een simpele maar o zo lekker pastasalade met tonijn. Ideaal om voor te bereiden en een zalige makkelijke avondmaaltijd.
Porties2 personen
Kooktijd20 minuten
4.93 van 13 stemmen
Bekijk dit recept

Donderdag – Orzo met gehaktballetjes

4
Romige orzo met spinazie en artisjok
Donderdag maken we heerlijke romige orzo met kipgehaktballetjes, spinazie en artisjok. Dit is er eentje waarmee je punten scoort!
Porties4 personen
Kooktijd30 minuten
4.82 van 11 stemmen
Bekijk dit recept

Vrijdag – Smash burger

5
Smashburger
Ontzettend makkelijk om te maken, heel snel klaar en ultiem comfort food. Zin in een écht goede burger om het weekend mee in te luiden? Nou die heb ik voor je!
Porties4 personen
Kooktijd20 minuten
4.80 van 5 stemmen
Bekijk dit recept

Zaterdag – Courgettesoep

6
Courgettesoep
Op zaterdag maken we een heerlijk recept voor een makkelijke en romige courgettesoep met lekker veel groenten. Binnen een half uurtje klaar.
Porties4 personen
Kooktijd20 minuten
4.25 van 166 stemmen
Bekijk dit recept

Zondag – Zelf ice tea maken

7
Zelf ijsthee maken
Op zondag maken we zelf ice tea! Met dit recept maak je de lekkerste en makkelijkste zelfgemaakte ijsthee. Genieten!
Porties1 liter
Kooktijd5 minuten
4.40 van 33 stemmen
Bekijk dit recept

Plaats een reactie