Lekker en makkelijk weekmenu – week 21

Elke week staat er weer een nieuw weekmenu voor je klaar met lekkere en makkelijke recepten. Deze week maken we onder andere zalige pasta gorgonzola, gehaktballetjes in zoetzure saus en de lekkerste brownies in het weekend. Maak alvast je boodschappenlijstje klaar, dat wordt smullen!

Wil je geen enkel weekmenu missen? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief! Verder kun je Eef Kookt Zo natuurlijk ook volgen op social media zoals Instagram, Facebook en Pinterest. Zo blijf je altijd op de hoogte van de nieuwste recepten, menu’s en keuken-tips.

Elke week een lekker en makkelijk weekmenu

Elke vrijdag vind je vanaf 06:00 een nieuw weekmenu. Meestal gezond, soms wat minder maar altijd lekker én makkelijk! Snelle en voedzame maaltijden voor doordeweeks en in het weekend gaan we los met bijvoorbeeld een lekker baksel of uitgebreid ontbijt. Kook ze komende week!

Maandag – Pasta gorgonzola

1
Pasta gorgonzola
We starten de week met een zalige pasta gorgonzola. Tagliatelle met romige gorgonzola saus en gebakken champignons. Lekker, makkelijk én snel! Binnen 20 minuten klaar.
Porties4 personen
Kooktijd20 minuten
4.58 van 26 stemmen
Bekijk dit recept

Dinsdag – Preistamppot

2
Preistamppot
Dinsdag gaan we voor een makkelijke stamppot met prei, kerrie, spekjes en oude kaas. Heerlijk met merguez worstjes erbij. Ideale maaltijd voor het hele gezin!
Porties4 personen
Kooktijd30 minuten
4.50 van 4 stemmen
Bekijk dit recept

Woensdag – Gehaktballetjes in zoetzure saus

3
Zoetzure gehaktballetjes
Nu al zin in woensdag! Want dan staan deze gehaktballetjes in zoetzure saus op het menu. Zoet, licht pittig, een beetje zuur en vooral enorm smaakvol!
Porties4 personen
Kooktijd30 minuten
4.75 van 12 stemmen
Bekijk dit recept

Donderdag – Pasta pesto salade

4
Pastasalade met pesto
Op donderdag maken we een zalige pastasalade met pesto, tomaatjes, mozzarella en rucola. De zomer op je bord met deze maaltijd!
Porties4 personen
Kooktijd20 minuten
4.44 van 16 stemmen
Bekijk dit recept

Vrijdag – Gevuld Turks brood

5
Gevuld Turks brood
We sluiten de week af met dit heerlijke gevulde Turks brood met kip. Een ideale maaltijd voor op de vrijdagavond als je het mij vraagt.
Porties4 personen
Kooktijd25 minuten
4.88 van 8 stemmen
Bekijk dit recept

Zaterdag – Aardappelsalade

6
Aardappelsalade
In het weekend gaan we voor dit makkelijke recept voor de allerlekkerste romige aardappelsalade met augurk, ei en bacon. Heerlijk als bijgerecht voor de BBQ of picknick!
Porties4 personen
Kooktijd25 minuten
4.36 van 118 stemmen
Bekijk dit recept

Zondag – Brownies

7
Brownies
Licht krokante buitenkant, smeuïge binnenkant en een rijke chocoladesmaak. Op zondag gaan we onszelf verwennen met de meest perfecte brownies…
Porties16 brownies
Kooktijd40 minuten
4.43 van 7 stemmen
Bekijk dit recept

Plaats een reactie