Een heerlijke zomerse cocktail van witte sangria, aardbei, munt en limoen. Een zomerse traktatie die je zeker eens gemaakt MOET hebben!
Voorbereidingstijd: 5 minutenmin
Bereidingstijd: 5 minutenmin
Totale tijd: 10 minutenmin
Servings: 1glas
Ingrediënten
3ijsblokjes
1takjemunt
3aardbeien
2schijfjes limoen
1glas witte sangriaMia Sangria
scheutje Licor 43optioneel
Ter decoratie: kleurrijke rietjes van papier & leuke satéprikkers
Instructies
Doe de ijsblokjes in een leuk glas. Pak een satéprikker en prik hierop 1 blaadje munt met een hele aardbei.
Snijd de overige 2 aardbeien in partjes, de schijfjes limoen ook en ris de blaadjes munt van het takje. Doe dit alles in het glas en voeg eventueel een scheutje Licor 43 toe (optioneel).
Giet hierover de sangria. Doe de satéprikker met het blaadje munt en de aardbei in het glas. Snijd eventueel het aardbeitje iets in zodat de satéprikker op de rand van het glas kan blijven hangen. Voeg 2 leuke, kleurrijke rietjes toe. Even doorroeren en proost! Op een top zomer!